MD27 VET

Magnetoterapeutický prístroj MD27 VET využíva najnovšie terapeutické liečebné postupy, vhodný pre domáce využitie.

Prístroj MD27 VET využíva vysokofrekvenčnú magnetoterapiu s 2 výstupnými kanálmi. Je vhodný na použitie v domácnosti a vo veterinárnych klinikách na konkrétne a účinné magnetoterapeutické liečenia mnohých chorôb rôznej povahy. 

Jeho výhody sú jednoduchosť použitia, malá veľkosť a dobíjacie batérie, vďaka ktorým je prenosný a preto je ideálny na použitie na cestách a pri akejkoľvek príležitosti, pretože na vykonanie terapie nepotrebuje priamu zásuvku.

Prístroj generuje magnetické pole, ktoré pracuje vo vysokej frekvencii 27 MHz. Programy sú plne automatické.

Generované magnetické mikroprúdy repolarizujú proteínové štruktúry na úrovni bunkových membrán a obnovujú ich elektrický potenciál, čím určujú obnovu postihnutých tkanív.

Prístroj ponúka možnosť výberu medzi 2 vysokofrekvenčnými programami:

- automatický program s dvojhodinovou terapiou (kľudová alebo nočná regeneračná terapia). Vďaka BIO podložke je možné využiť unikátny nočný 2 hodinový program počas spánku, ktorý sa používa na pokračovanie vykonávania denných procedúr, aby boli dosiahnuté čo najlepšie výsledky, alebo na celkovú revitalizáciu a obnovu energie.

- manuálny 20-minútový program s biopríslušenstvom na špecifickú liečbu najbežnejších patológií, pri ktorých je účinná pulzná magnetoterapia.

Aké sú výhody použitia:

Prístroj sa odporúča pri zmierňovaní bolesti a znižovaní zápalu, pri skracovaní doby hojenia kostného tkaniva, pri zlepšovaní kapilárneho prekrvenia a pri zlepšovaní výživy a okysličovania tkanív (bunkový metabolizmus).


Aplikátory


Technická Špecifikácia:

  • RF nosná frekvencia 27 MHz.
  • Rozmery sú 7,7 x 14,2 x 2,6 cm.
  • Dve možnosti nastavenia ošetrenia: manuálne 20 minút, automatické 120 minút.
  • 1,2V dobíjacie batérie.
  • Vyrobené v Taliansku
  • 2 ročná záruka