Blog

Ultrazvuková terapia je účinnejšia v oblasti formovania postavy, odstránenie dvojitej brady a chudnutia. Ultrazvukové vlny dokážu efektívnejšie rozbíjať tukové bunky. Tie sa následne odplavia lymfatickým systémom von z tela. Preto je potrebné aj pri tomto ošetrení dodržiavať pitný režim.

Magnetizácia dáva vode biologicky významné vlastnosti. Magnetizáciou vody sa zmenia fyzikálne vlastnosti vody a chemické zloženie ostáva nezmenené. Voda sa stáva mäkšia (znižuje sa povrchové a vnútorné napätie) a menia sa aj jej chuťové vlastnosti. Väčšinou sa odporúča doba expozície 2 - 4 hodiny. Je všeobecne známe, že polievať rastliny...

Terapia ultrazvukom patrí do elektroliečebných procedúr, ktorá pomáha uvoľňovať niektoré druhy akútnej alebo chronickej bolesti.

Ak sa pozrieme do histórie, už v priebehu dejín sa magnetu pripisovala čarovná sila a viacerí ho obdivovali pre jeho nevyspytateľné vlastnosti. Keď ide o jeho liečivý účinok pôsobiaci na ľudské telo, ešte i dnes, v čase modernej techniky, tušia mnohí v pozadí akúsi tajomnosť.

Na svete neexistuje žiadna forma života, živočíšna alebo rastlinná, bez prítomnosti magnetických polí.
Samotná Zem na ktorej žijeme je veľkým magnetom, ktorý sa otáča okolo svojej osi a vyžaruje biomagnetickú energiu, ktorá ovplyvňuje život nás všetkých.