MAG202

Rádiofrekvenčný prístroj  využíva najnovšie terapeutické postupy, vhodný pre domáce a profesionálne využitie.

VŠEOBECNÉ INFORMÁCIE

Bipolárna rádiofrekvencia vytvára elektrické pole, ktoré sa mení z pozitívneho na negatívne a spôsobuje v bunkách pohyb molekúl vody, čím vytvára teplo. Toto hlboké prehrievanie kože a podkožného tkaniva spôsobuje rozličné reakcie, ktoré zlepšujú kvalitu kože.

Rádiofrekvencia je pokročilá metóda na zlepšenie pružnosti kože, bez nutnosti chirurgických zákrokov, alebo dlhého liečebného času. Iba málo terapií ponúka také excelentné výsledky v oblasti štrukturálnych defektov častí tváre a tela.

Veľkou inováciou, ktorú rádiofrekvencia oproti invazívnym metódam ponúka, je rešpekt voči epiderme, minimálne sčervenanie a poškodenie kože. Tvorí ju aplikácia energie na pokožku, ktorá spôsobuje zvýšenie kožnej teploty bez zníženia množstva kolagénnych vlákien. Takisto zvyšuje teplotu tzv. fibroblastov a buniek, ktoré kolagénne vlákna produkujú. Tieto bunky tvoria nový kolagén a vytvárajú novú vrstvu pokožky. Táto energia je aplikovaná cez manipul, ktorý chladí epidermu bez toho, aby spôsoboval tržné zranenia, podráždenia alebo zápaly kože. Typické teplo, ktoré vzniká pri rádiofrekvencii je spôsobené hlbkovým pohybom molekúl podkožného tkaniva. Toto teplo pretrváva približne 20 - 25 minút.

Liečit kožu pomocou rádiofrekvencie má veľa výhod, pretože hneď po procedúre je možné pokracovať v bežnom živote, napríklad v opalovaní.

Rádiofrekvencia nie je invazívna na rozdiel od liftingu, plastickej chirurgie a iných protistárnúcich procedúr, preto sa často nazýva "liftingom bez skalpelu".

Táto terapia poskytuje dobré výsledky, vyhladzuje vrásky a poskytuje pekne tónovanú a pružnú kožu, kedže tieto dva faktory najviac rozlišujú mladú kožu od starej.

Efekt napínania kože a znižovania poctu vrások je možné postupne pozorovať už mesiac od začatia terapie a väčšinou má permanentný výsledok do dvoch rokov. Odporúča sa medzi týmto obdobím robiť niekoľko procedúr, aby boli výsledky zachované.

ČO JE RÁDIOFREKVENCIA?

Estetické rádiofrekvenčné ošetrenie je charakterizované ako neinvazívne, poskytujúce vyšší kontrast, liečivé účinky a lepšie potlačenie vrások ako iné spôsoby. Charakterizujú ho kontrolované termoelektrické impulzy.

Zariadenia, ktoré používajú rádiofrekvenciu na estetickú medicínu využívajú špeciálne tzv. manipuly, body, ktoré vytvárajú magnetické polia, rozhýbavajú energiu v podkožných tkanivách prostredníctvom svojho tepla a spôsobujú transformáciu kolagénu.

Pohyb elektromagneticky nabitých častíc spôsobuje hlboké a uniformné prehriatie vo výške asi 40 stupňov celzia v aplikovaných oblastiach. Toto prehriatie spôsobuje pokles poctu kolagénových vlákien a stimuláciu tzv. fibroblastov, ktoré generujú mladý kolagén a látku zvanú elastín. Tento proces biostimulácie je doplnený procedúrou, ktorá stvrdzuje a sťahuje dermu (kožu) a podkožné tkanivá.


Technická špecifikácia:

  • farebný dotykový displej
  • operačná rádiofrekvencia od 700 do 800 KHz.
  • regulačná škála amplitúdy
  • výkon 25W
  • 12 programov na tvár
  • 21 programov na telo
  • automatický bezpečnostný vypínač po 60 minútach nečinnosti
  • automatický samočinný test pri každom zapnutí
  • záruka - 6 rokov